Farmaceutický asistent / laborant

Naše nemocniční lékárna zajišťuje léčiva pro hospitalizované pacienty i veřejnost.
Čeká Vás různorodá práce na jednotlivých odborných pracovištích a volné víkendy!
Jak to chodí v lékárně na Homolce se můžete podívat ZDE.

  • Plný úvazek
  • Jednosměnný provoz (po – pá, 7:00 – 15:30)
  • Vítáme i absolventy

Náplň práce:

  • Fyzický i elektronický příjem léků, léčivých přípravků, doplňků stravy; ověřování FMD kódů léků
  • Výdej volně prodejných léků, doplňků a kosmetiky
  • Příprava magistraliter přípravků v galenické laboratoři
  • Příprava cytostatik
  • Práce v nemocničním oddělení – výdej léků na lůžková oddělení nemocnice

Požadavky:

  • Odborné vzdělání v oboru farmaceutický laborant / farmaceutický asistent
  • Praxe výhodou, absolventy rádi zaučíme
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení
  • Příjemné vystupování, flexibilita a chuť učit se

Nabízíme:

  • Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • Příspěvky FKSP
  • Modernizované a kvalitně vybavené pracoviště
  • Přátelský kolektiv a dostatek času na zaučení
  • Motivující platové ohodnocení
  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno (sick day)
  • Kvalitní stravování ve vlastní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele
  • Relaxační centrum (bazén, sauna, lekce jógy), karta MultiSport
  • Možnost ubytování pro mimopražské zaměstnance
  • Možnost parkování u objektu
  • MŠ pro děti zaměstnanců v blízkosti nemocnice
  • Další zaměstnanecké a sociální výhody

Nástup:             Ihned nebo dohodou
Oddělení:         Lékárna Nemocnice Na Homolce

Zaujala vás tato pracovní pozice? Kontaktujte nás.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Specialista náboru

Tel.:

+420 257 272 306 (pro zdravotníky)

Tel.:

+420 257 272 300 (pro nezdravotníky)

Mobil:

+420 734 264 364