, rubrika Aktuality

Očkovací centrum Nemocnice Na Homolce

Dnes otevíráme očkovací centrum Nemocnice Na Homolce, které jsme vybudovali v rekordně krátkém čase jednoho týdne.

Budou jej moci využívat všichni zájemci o očkování, kteří se objednají prostřednictvím centrálního registru https://crs.uzis.cz/ nebo linky 1221. Očkovací centrum je umístěno v kongresovém centru, v samostatné budově areálu nemocnice. Lidé tedy nemusejí procházet celou nemocnicí, ale pouze dolní vrátnicí. Odtud je dovedou ukazatele.

Na webových stránkách www.homolka.cz, jsou v červené liště OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19 dostupné informace, jak se k nám nejlépe dostat, jaké dokumenty vzít s sebou a jak bude očkování probíhat.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace