Z deníku naší stážistky

Pojďte se vydat s naší stážistkou Veronikou Váchalovou, studentkou 5. ročníku farmacie, za pomyslnou hranici veřejné části lékárny naší nemocnice a nahlédněte do jejích prostor, které jsou veřejnosti skryté. Seznámí vás den po dni s jednotlivými odděleními, s pravidly, kterými je třeba se řídit, a dozvíte se osud vašeho receptu předtím a potom, co je vám vydán lék. Poznáte jak nesmírně zajímavá, ale i náročná je práce lékárníka.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace