Z deníku naší stážistky

Pojďte se vydat s naší stážistkou Veronikou Váchalovou, studentkou 5. ročníku farmacie, za pomyslnou hranici veřejné části lékárny naší nemocnice a nahlédněte do jejích prostor, které jsou veřejnosti skryté. Seznámí vás den po dni s jednotlivými odděleními, s pravidly, kterými je třeba se řídit, a dozvíte se osud vašeho receptu předtím a potom, co je vám vydán lék. Poznáte jak nesmírně zajímavá, ale i náročná je práce lékárníka.


Režimová opatření v Nemocnici Na Homolce v souvislosti s vývojem epidemie koronaviru COVID-19

Od úterý 17. 3. 2020 omezujeme neakutní operační výkony a neakutní ambulantní vyšetření.

V rámci preventivních opatření zavedla naše nemocnice od 3. 3. 2020 do odvolání plošný zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních. Zároveň byl návštěvám a pacientům zamezen přístup do jídelny, kavárny a obchodu s potravinami v 1. patře. Od 10. 3. 2020 do odvolání byly zrušeny všechny akce v kongresovém centru nemocnice. Tato opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice.

V případě podezření na onemocnění způsobené koronavirem volejte na nově zřízenou informační linku 1212. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace