Kongresové centrum

Oddělení vzdělávání NNH vedle poskytování vzdělávacích služeb zajišťuje i chod Kongresového centra, které je umístěné v zahradě areálu nemocnice. Kongresové centrum nabízí příjemné prostory včetně komplexních služeb pro konání kongresů a sympozií, konferencí a firemních prezentací, odborných seminářů, obchodních a společenských setkání, tiskových konferencí a různých dalších kulturních akcí. Na základě poptávky klientů pronajímáme prostory Kongresového centra jak zaměstnancům, tak i externím společnostem, firmám, odborným společnostem nebo jiným zdravotnickým zařízením. Více o možnostech a cenách pronájmu se dozvíte přímo na stránkách Kongresového centra NNH.


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace