Kongresové centrum

Oddělení vzdělávání NNH vedle poskytování vzdělávacích služeb zajišťuje i chod Kongresového centra, které je umístěné v zahradě areálu nemocnice. Kongresové centrum nabízí příjemné prostory včetně komplexních služeb pro konání kongresů a sympozií, konferencí a firemních prezentací, odborných seminářů, obchodních a společenských setkání, tiskových konferencí a různých dalších kulturních akcí. Na základě poptávky klientů pronajímáme prostory Kongresového centra jak zaměstnancům, tak i externím společnostem, firmám, odborným společnostem nebo jiným zdravotnickým zařízením. Více o možnostech a cenách pronájmu se dozvíte přímo na stránkách Kongresového centra NNH.


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace