Ambulance

Urologická ambulance zajišťuje komplexní ambulantní péči o urologicky nemocné - diagnostika, laboratorní a cytologické vyšetření, sonografie horních a dolních močových cest, zevního genitálu, transrektální sonografie prostaty, včetně dopplerovského zobrazení. Dále urodynamické vyšetření – uroflowmetrie, endoskopické vyšetření dolních močových cest – flexibilní uretrocystoskopie a ve spolupráci s rentgenology hodnocení RTG dokumentace (CT, Magnetická rezonance), indikace nemocných k urologickým operacím, pooperační kontroly, dispenzarizace pacientů s onkourologickými onemocněními. Ambulantně provádíme některé urologické invazivní výkony – transrektální biopsie prostaty včetně fúzní MRI biopsie, endoskopie dolních močových cest, intravezikální imunoterapie, dále invazivní RTG vyšetření a drobné chirurgické výkony na zevním genitálu.

Ordinační hodiny: Po-Pá 8,00 – 15,00

Ordinaci urologické ambulance naleznete ve 4. patře Nemocnici Na Homolce (zelený výtah)

Objednávat se můžete na telefonním čísle: +420 257 272 416

Jak postupovat:

  1. Nové klienty prosíme nejdříve o registraci v centrální kartotéce v 5. patře
  2. Po příchodu na urologickou ambulanci se nahlašte zdravotní sestře - dveře č. A417
  3. Předejte zdravotní sestře veškerá vyšetření, která máte, včetně CD se snímky
  4. Čas objednání je orientační, prosíme o vaši trpělivost, přednostně ošetřujeme akutní případy


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 224 972 222 nebo SZÚ na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace