Pro pacienty

Oční oddělení Nemocnice Na Homolce je dostupné nejen pro pacienty ze všech krajů České republiky, ale i pro zahraniční pacienty. Nabízíme Vám široké spektrum zákroků – základní i speciální ambulantní oftalmologická vyšetření, ultrazvukovou diagnostiku Vašeho očního onemocnění, všechny operační zákroky na předním segmentu oka - operace katarakty (šedého zákalu), glaukomu i transplantaci rohovky. Speciální vyšetření jsou určena nejen ambulantním pacientům a nemocným z lůžkových oddělení Nemocnice Na Homolce, ale na doporučení oftalmologů nebo neurologů i pro pacienty z jiných nemocnic. Stačí si telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu domluvit termín vyšetření a náš odborný tým se Vám bude rád věnovat.

Kdy nás můžete navštívit?
Po–Pá 8,30-16,00 hod. - po předchozím telefonickém objednání


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

V případě podezření na onemocnění koronavirem volejte číslo 1212. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace