Pro pacienty

Oční oddělení Nemocnice Na Homolce je dostupné nejen pro pacienty ze všech krajů České republiky, ale i pro zahraniční pacienty. Nabízíme Vám široké spektrum zákroků – základní i speciální ambulantní oftalmologická vyšetření, ultrazvukovou diagnostiku Vašeho očního onemocnění, všechny operační zákroky na předním segmentu oka - operace katarakty (šedého zákalu), glaukomu i transplantaci rohovky. Speciální vyšetření jsou určena nejen ambulantním pacientům a nemocným z lůžkových oddělení Nemocnice Na Homolce, ale na doporučení oftalmologů nebo neurologů i pro pacienty z jiných nemocnic. Stačí si telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu domluvit termín vyšetření a náš odborný tým se Vám bude rád věnovat.

Kdy nás můžete navštívit?
Po–Pá 8,00-15,00 hod. - po předchozím objednání


Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace