Poděkování dárcům

Správní rada Nadačního fondu Homolka děkuje všem dárcům, kteří podpořili a podporují jeho činnost. Ať již formou finačních darů, nebo pomocí rozvoji aktivit či důvěrou v jeho činnost.

Děkujeme všem, díky nímž mohl NFH podpořit mnohé projekty a aktivity pomáhající pacientům z celé České republiky.

17. 9. 2019 se konal společný oběd členů správní a dozorčí rady Nadačního fondu Homolka a vedení naší nemocnice s dárci, kteří finančně podporují naši nemocnici a vzdělávání našeho zdravotního personálu. Jen letos nám náš nadační fond poskytl cca 550 tisíc korun na podporu vzdělávání v rámci programu MartinFond, téměř 60 tisíc korun na dermatoskop a asi 125 tisíc korun na rozvoj paliativní péče v naší nemocnici. Všem dárcům moc moc děkujeme! A děkujeme i našim kuchařům, kteří dárcům jako poděkování připravili báječné degustační menu.

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR jsou od 18. 9. 2020 až do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních. Ve vážných případech je návštěva pacienta umožněna po konzultaci s ošetřujícím lékařem. Toto opatření realizujeme v zájmu zajištění bezpečnosti pacientů i personálu nemocnice. Děkujeme za pochopení.

V případě podezření na onemocnění koronavirem kontaktujte svého praktického lékaře. Více informací Vám poskytne MZ ČR na infolince 1221.

Covid - více informací >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace