Poděkování dárcům

Správní rada Nadačního fondu Homolka děkuje všem dárcům, kteří podpořili a podporují jeho činnost. Ať již formou finačních darů, nebo pomocí rozvoji aktivit či důvěrou v jeho činnost.

Děkujeme všem, díky nímž mohl NFH podpořit mnohé projekty a aktivity pomáhající pacientům z celé České republiky.

17. 9. 2019 se konal společný oběd členů správní a dozorčí rady Nadačního fondu Homolka a vedení naší nemocnice s dárci, kteří finančně podporují naši nemocnici a vzdělávání našeho zdravotního personálu. Jen letos nám náš nadační fond poskytl cca 550 tisíc korun na podporu vzdělávání v rámci programu MartinFond, téměř 60 tisíc korun na dermatoskop a asi 125 tisíc korun na rozvoj paliativní péče v naší nemocnici. Všem dárcům moc moc děkujeme! A děkujeme i našim kuchařům, kteří dárcům jako poděkování připravili báječné degustační menu.

Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem volejte číslo 224 972 222. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace