Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Zobrazit všechny akce

Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 04/05/2016 02:05

  Homolka získala od dárců nový ultrasonograf pro neurochirurgii za 1,8 milionu korun

  Ve středu 4. května 2016 byl v Nemocnici Na Homolce slavnostně uveden do provozu nový ultrasonograf, zakoupený z prostředků Nadačního fondu Homolka. Dárci fondu na zakoupení přístroje věnovali částku 1,8 milionu korun. Přístroj bude sloužit neurochirurgii.

  Více...
 • 02/05/2016 01:05

  Spodní vrátnice už je otevřená

  Dnes byla dokončena první etapa opravy komunikace Roentgenova v úseku od ulice Weberova po parkoviště dětské onkologie Fakultní nemocnice v Motole a již je otevřena spodní vrátnice pro vjezd do areálu Nemocnice Na Homolce. Ulice Roentgenova zůstává i nadále zatím neprůjezdná – dle harmonogramu prací do 9. 5. 2016.

  Více...
 • 02/05/2016 09:05

  Proces likvidace dceřiných společností Nemocnice Na Homolce je připraven

  Nemocnice Na Homolce předložila prostřednictvím Ministerstva zdravotnictví vládě k odsouhlasení plán likvidace své dceřiné společnosti Holte, s. r. o., který vypracovala nezávislá likvidátorka. Ta byla úkolem pověřena v lednu letošního roku s cílem maximalizovat likvidační zůstatek. Pokud Vláda ČR plán likvidace schválí, nic již nebude stát v cestě realizaci likvidace, tedy definitivnímu formálnímu zániku Holte, s. r. o.

  Více...
 • 15/04/2016 08:04

  Živé přenosy z katetrizačních sálů IKEM a Homolky budou sledovat odborníci z celého světa v Praze

  Tři stovky světových specialistů v oboru arytmologie se o víkendu sjedou do Prahy, aby se zde seznámili s novinkami v oblasti ablační katetrizační léčby srdečních arytmií. Na prestižním workshopu budou moci zhlédnout až 14 živých přenosů z katetrizačních elektofyziologických sálů Kliniky kardiologie IKEM a Kardiocentra Nemocnice Na Homolce v Praze. Třídenní přehlídka nejnovějších technologií a metod v oboru bude slavnostně zahájena v neděli 17. dubna 2016 v kongresovém centru Ústavu molekulární genetiky AV ČR v 9:30 hodin.

  Více...
 • 12/04/2016 07:04

  Den otevřených dveří na cévní chirurgii

  V úterý 5. dubna se na našem oddělení cévní chirurgie konal den otevřených dveří pro studenty oboru všeobecná sestra. Cílem bylo představit budoucím sestrám, popř. bratrům, jak funguje provoz naší nemocnice, a vzbudit v nich zájem ucházet se po absolvování školy o práci u nás.

  Více...
 • 11/04/2016 01:04

  Světový den Parkinsonovy choroby

  11. duben vešel obecně ve známost jako Světový den Parkinsonovy choroby. Je to den, kdy se v roce 1755 narodil James Parkinson, britský lékař, který toto vážné degenerativní onemocnění centrální nervové soustavy poprvé popsal.

  Více...

Výběr oddělení