Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Zobrazit všechny akce

Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 25/11/2015 03:11

  Homolka nejlepší v Praze a čtvrtá v ČR

  V anketě Nemocnice ČR 2015, kterou pořádá společnost HealthCare Institute, se Nemocnice Na Homolce umístila na 4. místě v kategorii absolutní vítěz projektu a byla v této kategorii nejlepší ze všech pražských nemocnic.

  Více...
 • 24/11/2015 10:11

  V lednu otvíráme skupinovou terapii pro epileptiky

  V lednu 2016 bude na Homolce zahájena skupinová rehabilitace pro pacienty s epilepsií, kteří pociťují zhoršení psychického stavu a mentální výkonnosti. Rehabilitaci pořádá naše centrum pro epilepsie a oddělení klinické psychologie.

  Více...
 • 16/11/2015 11:11

  Stop dekubitům

  Tak jako každý rok i letos se Nemocnice Na Homolce připojí k mezinárodním aktivitám pořádaným v rámci kampaně na prevenci proleženin nazvané Stop dekubitům. Ve čtvrtek 19. listopadu v době od 10:00 do 14:00 hodin budou v budově naší nemocnice v pátém patře před lékárnou k vidění ukázky péče, kosmetiky, prostředků a výživy pro prevenci a léčbu proleženin a v každou celou hodinu praktické ukázky polohování. Přijďte, poradíme vám s péčí o vaše blízké.

  Více...
 • 10/11/2015 06:11

  Homolka dnes slavnostně otevřela nově vybudovanou neurologickou jipku

  Přestřižením pásky byla dnes ve 12 hodin v Nemocnici Na Homolce slavnostně otevřena nově zrekonstruovaná a zkolaudovaná jednotka intenzivní péče Oddělení neurologie. Úvodního ceremoniálu k otevření nových prostor JIP se zúčastnili kromě členů vedení a zaměstnanců nemocnice také zástupci Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy, Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje a kolegové lékaři z pražských a středočeských iktových center.

  Více...
 • 09/11/2015 10:11

  Nemocnice na Homolce se brání proti likvidačnímu výměru

  Nemocnice Na Homolce podala odvolání na Odvolací finanční ředitelství v Brně proti odvodu ve výši téměř 3 miliard korun, který jí vyměřil Finanční úřad pro hlavní město Prahu. Daňová kontrola se týkala období 2011–2013, tzn. před nástupem současného ředitele nemocnice Ivana Olivy.

  Více...
 • 03/11/2015 01:11

  Ředitel Oliva poskytl rozhovor Euru

  Nedávno uplynul rok od chvíle, kdy byl do funkce ředitele Nemocnice Na Homolce jmenován Dr. Ing. Ivan Oliva. Týdeník Euro s ním při této příležitosti připravil rozhovor. „Zisk, nebo ztráta? Základní pravidla jsou v nemocnici i byznysu stále stejná,“ říká v něm Oliva. Celý text rozhovoru si můžete stáhnout zde

  Více...

Výběr oddělení