Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Zobrazit všechny akce

Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 19/06/2017 03:06

  Nové kontaktní místo pro seniory

  19. června jsme pokřtili nové kontaktní místo pro seniory v Nemocnici Na Homolce. V kontaktním místě organizace Krása pomoci nabízí poradenství seniorům a jejich blízkým. Na jednom místě mohou získat ucelený přehled o dostupných sociálních službách, materiální podpoře a pomůckách, které jim pomohou usnadnit život.

  Více...
 • 15/06/2017 08:06

  15. 6. je Den lékáren

  Lékárna Nemocnice Na Homolce se i letos připojila ke Dni lékáren. Tento rok jsou tématem alergie, kterými trpí v České republice přibližně 2 miliony lidí. Alergie může propuknout kdykoli během života – od narození až do pokročilého věku. Pro člověka znamená malé nepříjemnosti i velká rizika.

  Více...
 • 08/06/2017 04:06

  10 let od zavedení robotické navigace do léčby srdečních arytmií

  8. června 2007, tedy právě před deseti lety, byla v Nemocnici Na Homolce poprvé v ČR použita dálková elektromagnetická navigace Niobe™ firmy Sereotaxis Inc. (St. Louis, USA), tj. zcela nová, robotická technologie umožňující bezpečnější a efektivnější katetrizační léčbu srdečních arytmií. Zavedení dálkově navigované katetrizace přineslo naději celé řadě nemocných, u kterých běžná léčba arytmií selhávala buď kvůli technickým limitacím, nebo z důvodu přílišného rizika vlastního zákroku.

  Více...
 • 07/06/2017 12:06

  Memorandum o spolupráci s Nemocnicí Přátelství v Hanoji

  Při prezidentské návštěvě Vietnamu bylo přijato memorandum o spolupráci mezi Nemocnicí Na Homolce a Nemocnicí Přátelství v Hanoji.

  Více...
 • 23/05/2017 08:05

  Štádlerův úspěch na světovém kongresu

  Primář naší cévní chirurgie prof. MUDr. Petr Štádler. Ph.D., se ve dnech 15.–17. května zúčastnil světového kongresu o chirurgii a anestezii v Kuala Lumpuru v Malajsii. Jeho přednáška s názvem Aortic and Non-aortic Robotic Vascular Surgery byla zařazena do úvodní sekce jako jeden z hlavních, klíčových příspěvků. „Úvodní sekce – keynote session v rámci zahájení kongresu – obsahovala celkem pět tzv. keynote lectures, z nichž každá byla v délce 40 minut. Kromě mojí přednášky to byly dále tři přednášky z USA a jedna z Indie,“ řekl Štádler na potvrzení svého významného postavení mezi účastníky kongresu.

  Více...
 • 22/05/2017 01:05

  Nemocnice Na Homolce obhájila prestižní akreditaci JCI

  Už popáté Nemocnice Na Homolce úspěšně absolvovala audit společnosti Joint Commission International (JCI), která zdravotnickým zařízením uděluje mezinárodně platnou prestižní akreditaci, garantující kvalitu péče a bezpečnost pro pacienty. Audit proběhl v týdnu od 15. do 19. května.

  Více...

Výběr oddělení