, rubrika Aktuality

Nacvičovali jsme, jak postupovat při výskytu vysoce nebezpečné nákazy

Dnes probíhalo v naší nemocnici cvičení našeho týmu pro kontrolu infekcí s cílem připravit se na situaci, že by byl v akutní interní ambulanci zachycen pacient, u něhož by bylo vysloveno podezření na vysoce nebezpečnou nákazu, jako je například ebola.

Celé cvičení - od vyslovení podezření na toto onemocnění, přes včasné nahlášení na pracoviště kontroly infekcí, zajištění izolace pacienta, vymezení prostor, technické zajištění, použití vhodných ochranných pracovních pomůcek až po návaznost jednotlivých složek - proběhlo podle plánu.


Běžný provoz v Nemocnici Na Homolce je obnoven. Kontaktujte příslušná oddělení a objednejte se ke svému lékaři.

Od 1. 6. 2020 jsou v Nemocnici Na Homolce při dodržení následujících pravidel a doporučení povoleny návštěvy hospitalizovaných pacientů. Pokyny a doporučení pro návštěvy zde.

V případě podezření na onemocnění koronavirem volejte číslo 224 972 222. Informace poskytne i Státní zdravotní ústav na číslech 724 810 106 a 725 191 367.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace