Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 15/04/2014 11:04

  Ředitel nemocnice podal stížnost

  Ředitel Nemocnice Na Homolce podal stížnost na reportáž České televize ze dne 11.4.2014 uveřejněnou ve zpravodajském pořadu Události, která nepravdivě uvedla, že Policie ČR šetří současné vedení Nemocnice Na Homolce.

  Více...
 • 15/04/2014 08:04

  Naše nemocnice opět patří ke stovce nejobdivovanějších českých firem

  Nemocnice Na Homolce se opět umístila mezi stovkou nejobdivovanějších českých firem. Navíc ve své kategorii, zahrnující firmy z oblasti osobních, veřejných a sociálních služeb, postoupila ze čtvrtého místa na třetí.

  Více...
 • 15/04/2014 08:04

  Homolka poděkovala dárcům své nadace

  Velké poděkování vyslovil pan ředitel MUDr. Michal Šetlík všem příznivcům Nadačního fondu Homolka, kteří přijali pozvání na každoroční Setkání dárců. To se uskutečnilo na Homolce ve čtvrtek 27. března a kromě zástupců z řad podporovatelů nadace se jej zúčastnila předsedkyně správní rady Nadačního fondu PhDr. Lenka Tomešová, představitelé vedení nemocnice a lékaři Neurochirurgického oddělení.

  Více...
 • 20/03/2014 02:03

  První na světě řešíme výduť srdeční komory hybridní operací

  Světově jedinečnou operaci pacienta s těžce nemocným srdcem provedli dnes lékaři Nemocnice na Homolce, když novým způsobem provedli plastiku levé srdeční komory postižené po infarktu velkou výdutí. Jednalo se o takzvaný hybridní výkon, tedy o operaci, na níž se podílí současně více medicínských odborností, v tomto případě kardiolog a kardiochirurg.

  Více...
 • 12/02/2014 07:02

  Česká republika patří v léčbě srdečních arytmií k nejlepším

  Zcela aktuální pohled na léčbu poruch srdečního rytmu nabídlo XII. české a slovenské sympozium o arytmiích a kardiostimulaci, které se konalo koncem ledna v Českých Budějovicích. Kardiologové z Nemocnice Na Homolce byli jedni z hlavních organizátorů tohoto setkání a podíleli se na velké části programu.

  Více...
 • 06/03/2014 04:03

  Rozhovor s ředitelem nemocnice v deníku Právo

  Nabízíme pacientům z celé republiky naprosto špičkovou péči například v oborech kardiovaskulární medicíny a neurologickoneurochirurgických onemocnění. Patříme mezi čtyři nemocnice v Česku, které mají mezinárodní akreditaci kvality a bezpečnosti JCI, kterou budeme letos obhajovat již počtvrté. Za projekt bezpečné klinické farmakoterapie jsme loni získali prvenství v celostátní soutěže Bezpečná nemocnice."

  Více...

Výběr oddělení