Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Zobrazit všechny akce

Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 29/07/2014 08:07

  Reakce ředitele na informace Transparency International

  Vyjádření zástupců organizace Transparency International o tom, že jsem odmítl předat kontrolní skupině Ministerstva zdravotnictví některé podklady týkající se nemocnicí zřízených či ovládaných obchodních společností je nepravdivé. Považuji jej za účelové a záměrně směřované na dobu, kdy probíhá výběrové řízení na místo ředitele Nemocnice Na Homolce, do nějž jsem se přihlásil.

  Více...
 • 27/08/2014 02:08

  PET centrum pomáhá pacientům už 15 let

  Je to už 15 let, co bylo v našem PET centru provedeno v České republice historicky první vyšetření pacienta za pomoci pozitronové emisní tomografie. Stalo se tak 25. srpna 1999. „Od té doby do dnešních dní jsme v budově PET centra provedli přes 100 000 vyšetření a kolektiv ambulance se z původních devíti pracovníků rozrostl na dvacet dva,“ říká doc. MUDr. Otakar Bělohlávek, CSc., primář Oddělení nukleární medicíny a PET centra.

  Více...
 • 04/08/2014 10:08

  Rozhovor s ředitelem nemocnice v časopisu Týden

  Přečtěte si rozhovor s ředitelem Nemocnice Na Homolce publikovaný v časopise Týden. MUDr. Michal Šetlík se v něm vyjadřuje nejen k mediálním útokům na nemocnici.

  Více...
 • 29/07/2014 03:07

  Ředitel Nemocnice Na Homolce poskytl rozhovor deníku Právo

  Kolem naší Nemocnice Na Homolce se objevily v poslední době v médiích nejrůznější kauzy. Ředitel MUDr. Michal Šetlík se nejen k nim vyjádřil v rozhovoru pro deník Právo.

  Více...
 • 11/07/2014 02:07

  Vážení návštěvníci webových stránek, vážená veřejnosti,

  v posledních týdnech jste jistě zaznamenali v českých médiích řadu kritických až negativních článků, vztahujících se k Nemocnici Na Homolce. Prakticky ve všech případech se jednalo o probírání starých kauz, které naši nemocnici tíží a které nejsou spojeny se současným vedením nemocnice. Důrazně se proto spolu s kolegy distancuji od činností bývalého vedení nemocnice v čele s Vladimírem Dbalým.

  Více...
 • 20/06/2014 11:06

  Mezinárodní audit potvrdil: Nemocnice Na Homolce stále poskytuje vysoce kvalitní a bezpečnou péči

  Již počtvrté naše nemocnice obhájila prestižní světovou značku kvality – mezinárodní akreditaci JCI (Joint Commission International). V těchto dnech vedení nemocnice obdrželo certifikát od mezinárodní centrály JCI, sídlící v Chicagu, a akreditace tím oficiálně na další tři roky vstupuje v platnost. Znamená to potvrzení základních pilířů, na nichž Nemocnice Na Homolce dlouhodobě staví, a těmi jsou kvalita zdravotní péče, bezpečnost jejího poskytování a předcházení možným rizikům.

  Více...

Výběr oddělení