Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Zobrazit všechny akce

Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 15/09/2014 04:09

  Ředitel Nemocnice Na Homolce reaguje na rozhodnutí ministra zdravotnictví

  Nemocnice Na Homolce obdržela rozhodnutí ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka o námitkách jí podaných k závěrům kontrolní zprávy komise ministerstva zdravotnictví dne 15. 9. 2014 v odpoledních hodinách.

  Více...
 • 17/09/2014 02:09

  Oddělení cévní chirurgie provedlo 320. robotickou operaci

  Již 320. pacient podstoupil dnes v Nemocnici Na Homolce robotickou cévní operaci. „Jednalo se o staršího muže, který měl uzavřené pánevní tepny a částečné zúžení břišní aorty. Při robotické operaci jsme provedli přemostění neboli bypass mezi touto aortou a stehenními tepnami,“ říká doc. MUDr. Petr Štádler, Ph.D., primář Oddělení cévní chirurgie naší nemocnice. První pacient byl na Homolce takto operován v listopadu 2005.

  Více...
 • 10/09/2014 01:09

  Ředitel NNH reaguje na pořad Českého rozhlasu

  Vážení návštěvníci našeho webu, dne 8. 9. 2014 byl v Českém rozhlasu Plus v pořadu Názory a argumenty zveřejněn příspěvek Petra Holuba s názvem "Homolka je pod vyšší ochranou", který hrubým způsobem napadá dobré jméno naší nemocnice i mne osobně. Mou reakci na nepravdivá tvrzení Petra Holuba a žádost o omluvu, zaslanou generálnímu řediteli Českého rozhlasu si můžete přečíst zde.

  Více...
 • 10/09/2014 12:09

  Nemocnice Na Homolce se zařadila mezi stabilními českými firmami do nejvyšší kategorie

  Nemocnice Na Homolce získala prestižní ocenění CZECH Stability Award za rok 2013 a již potřetí se tak zařadila mezi stovku nejstabilnějších firem v České republice. Zatímco v loňském roce byla v kategorii A oceněna dvěma áčky, jež mají přívlastek „vynikající“, letos si Nemocnice Na Homolce polepšila a vystoupila na pomyslný vrchol. Zařadila se do skupiny AAA mezi „excelentní“ firmy.

  Více...
 • 29/08/2014 11:08

  Nemocnice Na Homolce nakupuje krev mnohem levněji než dosud

  Nemocnici Na Homolce se podařilo prostřednictvím vypsání veřejné soutěže získat pro léčbu pacientů krev a krevní deriváty za výhodnější ceny, než jaké platila donedávna. Od srpna ji nakupuje mnohem levněji. Manažeři nemocnice odhadují, že takto bude možné ročně ušetřit až třetinu nákladů na nákup této komodity.

  Více...
 • 27/08/2014 02:08

  PET centrum pomáhá pacientům už 15 let

  Je to už 15 let, co bylo v našem PET centru provedeno v České republice historicky první vyšetření pacienta za pomoci pozitronové emisní tomografie. Stalo se tak 25. srpna 1999. „Od té doby do dnešních dní jsme v budově PET centra provedli přes 100 000 vyšetření a kolektiv ambulance se z původních devíti pracovníků rozrostl na dvacet dva,“ říká doc. MUDr. Otakar Bělohlávek, CSc., primář Oddělení nukleární medicíny a PET centra.

  Více...

Výběr oddělení