Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Zobrazit všechny akce

Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 29/07/2014 08:07

  Reakce ředitele na informace Transparency International

  Vyjádření zástupců organizace Transparency International o tom, že jsem odmítl předat kontrolní skupině Ministerstva zdravotnictví některé podklady týkající se nemocnicí zřízených či ovládaných obchodních společností je nepravdivé. Považuji jej za účelové a záměrně směřované na dobu, kdy probíhá výběrové řízení na místo ředitele Nemocnice Na Homolce, do nějž jsem se přihlásil.

  Více...
 • 29/08/2014 11:08

  Nemocnice Na Homolce nakupuje krev mnohem levněji než dosud

  Nemocnici Na Homolce se podařilo prostřednictvím vypsání veřejné soutěže získat pro léčbu pacientů krev a krevní deriváty za výhodnější ceny, než jaké platila donedávna. Od srpna ji nakupuje mnohem levněji. Manažeři nemocnice odhadují, že takto bude možné ročně ušetřit až třetinu nákladů na nákup této komodity.

  Více...
 • 27/08/2014 02:08

  PET centrum pomáhá pacientům už 15 let

  Je to už 15 let, co bylo v našem PET centru provedeno v České republice historicky první vyšetření pacienta za pomoci pozitronové emisní tomografie. Stalo se tak 25. srpna 1999. „Od té doby do dnešních dní jsme v budově PET centra provedli přes 100 000 vyšetření a kolektiv ambulance se z původních devíti pracovníků rozrostl na dvacet dva,“ říká doc. MUDr. Otakar Bělohlávek, CSc., primář Oddělení nukleární medicíny a PET centra.

  Více...
 • 04/08/2014 10:08

  Rozhovor s ředitelem nemocnice v časopisu Týden

  Přečtěte si rozhovor s ředitelem Nemocnice Na Homolce publikovaný v časopise Týden. MUDr. Michal Šetlík se v něm vyjadřuje nejen k mediálním útokům na nemocnici.

  Více...
 • 29/07/2014 03:07

  Ředitel Nemocnice Na Homolce poskytl rozhovor deníku Právo

  Kolem naší Nemocnice Na Homolce se objevily v poslední době v médiích nejrůznější kauzy. Ředitel MUDr. Michal Šetlík se nejen k nim vyjádřil v rozhovoru pro deník Právo.

  Více...
 • 11/07/2014 02:07

  Vážení návštěvníci webových stránek, vážená veřejnosti,

  v posledních týdnech jste jistě zaznamenali v českých médiích řadu kritických až negativních článků, vztahujících se k Nemocnici Na Homolce. Prakticky ve všech případech se jednalo o probírání starých kauz, které naši nemocnici tíží a které nejsou spojeny se současným vedením nemocnice. Důrazně se proto spolu s kolegy distancuji od činností bývalého vedení nemocnice v čele s Vladimírem Dbalým.

  Více...

Výběr oddělení