Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Zobrazit všechny akce

Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 08/10/2015 11:10

  Zavedli jsme nejmodernější technologii 3D mapování srdce

  Kardiologické oddělení Nemocnice Na Homolce začalo při provádění srdečních katetrizačních ablací využívat novou, u nás zatím unikátní, špičkovou technologii – systém trojrozměrného srdečního mapování a navigace Rhytmia, kterou vyvinula bostonská společnost zaměřená na inovace zdravotnické techniky. Systém umožňuje okamžité a velmi přesné mapování srdce v průběhu katetrizačního zákroku. Trojrozměrná vizualizace s vysokým rozlišením poskytuje lékaři zřetelný obraz všech míst (mapu) a detailně zachycuje rozsah a rozložení vad, které vyžadují zásah.

  Více...
 • 07/10/2015 03:10

  Homolka prošlapává cestu k efektivnějšímu screeningu rakoviny děložního čípku

  Screening rakoviny děložního čípku v České republice není dostatečně efektivní, upozorňují gynekologové Nemocnice Na Homolce. Ročně se v naší zemi diagnostikuje kolem tisíce těchto nádorů a téměř 400 žen na toto onemocnění každý rok zemře.

  Více...
 • 01/10/2015 09:10

  Spolupráce dvou nemocnic – bonus pro pacienty na Berounsku

  Nadstandardně funkční spolupráce mezi vysoce specializovanou Nemocnicí Na Homolce a Rehabilitační nemocnicí v Berouně v oblasti kardiologie přináší prospěch pacientům v celém berounském regionu. Mají totiž jistotu, že se jim v případě akutních srdečních komplikací nebo vážných srdečních onemocnění dostane té nejlepší péče na jednom z našich nejprestižnějších kardiologických pracovišť – na Homolce. Zároveň vědí, že jakmile zvládnou akutní problém, bude jim dopřáno doléčit se v místě bydliště – v komfortním prostředí jednoho z nejmodernějších rehabilitačních zařízení u nás.

  Více...
 • 01/10/2015 07:10

  Sepse, kniha pro lékaře napříč obory

  Odbornou zdravotnickou veřejnost bychom rádi upozornili na novou knihu Sepse, která byla pokřtěna minulý týden v rámci slavnostního zahájení XXII. kongresu České společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny v Plzni. Jejím hlavním editorem je doc. MUDr. Miroslav Průcha, Ph.D., z našeho oddělení klinické biochemie, hematologie a imunologie.

  Více...
 • 29/09/2015 02:09

  Profesor Hyánek byl oceněn stříbrnou medailí Senátu

  Mezi 17 osobnostmi, které včera při příležitosti Dne české státnosti obdržely stříbrnou pamětní medaili Senátu Parlamentu ČR, byl také prof. MUDr. Josef Hyánek, DrSc., který patnáct let působil jako primář našeho oddělení klinické biochemie, hematologie a imunologie a který zde dosud vede metabolickou ambulanci. Pane profesore, gratulujeme.

  Více...
 • 23/09/2015 01:09

  Běh pro Dobrého anděla

  V úterý 22. září se v oboře Hvězda konal náš první charitativní Běh pro Dobrého anděla. Cílem akce bylo navázat na bývalou tradici homoleckých běhů, na tzv. Homoleckou míli, a zároveň přispět na konto nadace Dobrý anděl.

  Více...

Výběr oddělení