Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Zobrazit všechny akce

Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 24/03/2015 10:03

  Homolka začne od dubna účtovat vlastními silami

  Dnešním podpisovým aktem došlo k ukončení spolupráce se společností HOLTE s.r.o., která zajišťovala dodávku účetních, ekonomických a dalších služeb Nemocnici Na Homolce, a to i prostřednictvím společnosti Bialešová s.r.o. Některé ekonomické agendy již Nemocnice Na Homolce převzala v průběhu minulých měsíců a od 1. dubna začne vést i účetnictví vlastními silami.

  Více...
 • 02/04/2015 09:04

  Vyhodnocení veřejné soutěže

  Nemocnice Na Homolce vyhodnotila veřejnou soutěž o nejvhodnější nabídku na pronájem prostor sloužících k podnikání v 5. patře hlavní budovy. Na základě vyhodnocených nabídek veřejné soutěže, vyhlášené dne 23. února 2015, bude komerční prostor č. 501 pronajat Vladimíře Libánské s nejvyšší podanou nabídkou.

  Více...
 • 01/04/2015 10:04

  Vyhlašujeme veřejnou soutěž na pronájem komerčních prostor

  Vyhlašujeme veřejnou soutěž o nejvhodnější nabídku na pronájem prostor sloužících k podnikání (podle ustanovení § 1772 zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník). Jedná se o prostory s plaveckým bazénem v přízemí Nemocnice Na Homolce.

  Více...
 • 10/03/2015 09:03

  Naši cévní chirurgové mají pro léčbu výdutí břišní aorty k dispozici nový typ stentgraftů

  Cévní chirurgové a intervenční radiologové Nemocnice Na Homolce jako první v České republice použili u dvou pacientů nový systém stentgraftů, neboli cévních výztuží. Ten dovoluje využít méně invazivní léčbu výdutí břišní tepny – aorty i u nemocných, kteří pro ni dosud neměli anatomické předpoklady.

  Více...
 • 16/03/2015 02:03

  Dbáme na transparentnost, provádíme kontroly

  V naší nemocnici probíhají velké změny, které mají zajistit, aby se již nikdy v budoucnu nemohla opakovat Kauza Dbalý, týkající se přijímání úplatků. Současný ředitel Dr. Ing. Ivan Oliva dnes poskytl obsáhlý rozhovor deníku Právo, v němž vysvětluje, jak se svým týmem usiluje o nápravu.

  Více...
 • 24/02/2015 03:02

  Na objevu emočních neuronů se podílela i naše nemocnice

  Média dnes přinesla informaci o výsledcích nové studie vědců z Univerzity Karlovy, kteří prokázali existenci takzvaných emočních neuronů (nervových buněk) v hlubokých strukturách lidského mozku. Na této studii se podílela i Nemocnice Na Homolce.

  Více...

Výběr oddělení