Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Zobrazit všechny akce

Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 18/05/2015 10:05

  Přečtěte si rozhovor s I. Olivou ze sobotního Deníku

  „Pacienti jsou středobodem veškerého našeho snažení. Mrzí mě, že nejsme schopni vyhovět okamžitě všem. O Homolku je totiž stále velký zájem, a proto přemýšlíme o rozšíření našich kapacit, aby čekací doby nebyly tak dlouhé,“ říká v něm mimo jiné náš ředitel a zdůrazňuje také důležitost sociálního zázemí pro pacienty, vstřícnosti a laskavého zacházení.

  Více...
 • 15/05/2015 04:05

  V Právu dnes vyšel článek o naší cévní chirurgii

  Primář oddělení Petr Štádler v něm hovoří o unikátním světovém postavení Nemocnice Na Homolce, pokud jde o léčbu postižení břišní aorty robotickou metodou, a o vynikajících výsledcích našeho oddělení cévní chirurgie při řešení kombinovaného postižení hrudní a břišní aorty.

  Více...
 • 14/05/2015 12:05

  Ředitel nemocnice I. Oliva poskytl rozhovor Lidovým novinám

  „Prošel jsem různými posty a nelehkými výzvami, kdy jsem například v pozici krizového manažera musel provádět mnohdy zásadní a ne vždy populární změny, ale razance útoků mě tentokrát opravdu překvapila,“ říká o podivných zastrašovacích metodách svých anonymních odpůrců ředitel naší nemocnice Dr. Ing. Ivan Oliva v rozhovoru, který vyšel v dnešních Lidových novinách.

  Více...
 • 05/05/2015 07:05

  Den hygieny rukou na Homolce

  5. května, v rámci tzv. Dne hygieny rukou, se na Homolce konala osvětová akce určená především pro zdravotníky, ale také pro pacienty či návštěvníky nemocnice, jejímž cílem byl nácvik správných postupů při dezinfikování rukou ve zdravotnické praxi.

  Více...
 • 04/05/2015 03:05

  Otevření prodejny zdravotnických potřeb

  Přestřižením pásky zahájil dnes ve 14 hodin ředitel Nemocnice Na Homolce Ivan Oliva provoz prodejny zdravotnických potřeb v nově zbudované části nemocnice v pátém patře u hlavního vchodu. „Těší mě, že tento celkem atraktivní prostor využijeme opravdu smysluplně, ku prospěchu jak našich pacientů, tak našich zaměstnanců, a věřím, že s nabídkou této prodejny, která účelně doplňuje sortiment naší lékárny, budou všichni spokojeni,“ řekl Oliva.

  Více...
 • 22/04/2015 12:04

  Jak zachránit špitál

  Ivan Oliva, ředitel naší nemocnice, dostal prostor v dnešních Hospodářských novinách, aby vysvětlil některé své kroky směřující k ekonomické očistě Nemocnice Na Homolce.

  Více...

Výběr oddělení