Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Zobrazit všechny akce

Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 22/07/2014 01:07

  Děti z Klubu AA Homolka se v srpnu odjedou léčit do Řecka

  Děti z Klubu AA Homolka, sdružujícího rodiny malých alergiků a astmatiků, si letos v druhé polovině srpna užijí ozdravný pobyt u moře také díky Nadačnímu fondu Homolka. Jeho správní rada již v červnu odsouhlasila pro tuto akci příspěvek ve výši 150 000 korun.

  Více...
 • 11/07/2014 02:07

  Vážení návštěvníci webových stránek, vážená veřejnosti,

  v posledních týdnech jste jistě zaznamenali v českých médiích řadu kritických až negativních článků, vztahujících se k Nemocnici Na Homolce. Prakticky ve všech případech se jednalo o probírání starých kauz, které naši nemocnici tíží a které nejsou spojeny se současným vedením nemocnice. Důrazně se proto spolu s kolegy distancuji od činností bývalého vedení nemocnice v čele s Vladimírem Dbalým.

  Více...
 • 20/06/2014 11:06

  Mezinárodní audit potvrdil: Nemocnice Na Homolce stále poskytuje vysoce kvalitní a bezpečnou péči

  Již počtvrté naše nemocnice obhájila prestižní světovou značku kvality – mezinárodní akreditaci JCI (Joint Commission International). V těchto dnech vedení nemocnice obdrželo certifikát od mezinárodní centrály JCI, sídlící v Chicagu, a akreditace tím oficiálně na další tři roky vstupuje v platnost. Znamená to potvrzení základních pilířů, na nichž Nemocnice Na Homolce dlouhodobě staví, a těmi jsou kvalita zdravotní péče, bezpečnost jejího poskytování a předcházení možným rizikům.

  Více...
 • 18/06/2014 02:06

  Ředitel Nemocnice Na Homolce k článku v MF DNES

  Dne 18. 6. 2014 byly v MF DNES uveřejněny informace, které se týkaly výsledků kontroly provedené Ministerstvem zdravotnictví ČR na činnost Nemocnice Na Homolce v období let 2011-2013. Vzhledem k tomu, že MF DNES nepožádala Nemocnici Na Homolce o vyjádření k zveřejněným informacím, chci uvést na pravou míru zejména následující skutečnosti.

  Více...
 • 16/06/2014 04:06

  Výběrové řízení na funkci ředitele Nemocnice Na Homolce

  Z důvodů neustále se objevujících mediálních a jiných útoků proti současnému vedení NNH jsem se rozhodl požádat ministra zdravotnictví ČR o znovupotvrzení mého mandátu k výkonu funkce ředitele NNH. Tento požadavek jsem mu osobně sdělil dne 2.6.2014, bezprostředně po právě skončeném mezinárodním auditu JCI.

  Více...
 • 04/07/2014 09:07

  Malování v Nemocnici Na Homolce omezí provoz některých oddělení

  Prázdninový čas využijeme ke zvelebení některých prostor naší nemocnice. Již od konce tohoto týdne a zvláště pak na začátku týdne příštího se chystá malování hned na několika odděleních – na kardiochirurgickém, na oddělení cévní chirurgie, na gynekologii a na oddělení rehabilitace.

  Více...

Výběr oddělení